Altar Toker'den Çok Önemli Açıklama!..

Kaf Sin Kaf'ın tribün liderlerinden Altar Toker, son günlerde camiada yaşanılanlarla ilgili sosyal medya hesabından çok önemli açıklamalarda bulundu...

İşte o açıklama:

"Doğruyu şeffaflığı öğrenmek her Karşıyakalının sonuna kadar hakkıdır...!

Kulüpte garip bir şekilde istenmeyen olaylar yaşanıyor. Halbuki inanın aslında her şey iyi gidiyor. Ve her şey çok güzel olacak ama bir çuval inciri berbat etmek üzereyiz.

Öncelikle yeni seçilen Belediye Başkanımızdan başlayayım. Ben böyle bir insan görmedim. İnanın sizde göremezsiniz. Sanki 50 senelik doğma büyüme Karşıyaka hastası. Kulüp için imkanı olsa canını bile tehlikeye sokmaya dünden razı kendisi. Bunu tüm camiamızın bilmesi lazım, zaten sıkıntıda buradan başlıyor. Belediye Başkanı, bu sene futbol takımızın “tüm bütçesini” karşılamayı kabul etti. Hatta kabul diye bir şey yok kendisi teklif etti. Benim Karşıyaka taraftarına sözüm var. Ben bu takımı beş sene içerisinde süper lige çıkaracağım diyor başkada bir şey demiyor. Buraya kadar herkes hem fikir olsun hemde yürekten.

Sıkıntı bizim iki abimizde ikisi de bir türlü yan yana gelmekten kaçıyor. Lig biter bitmez futbol takımı korunacak. Alttan bir iki genç kardeşlerimizin takviyesiyle sezona şampiyonluğun en büyük adayı olarak başlayacaktık. Çok başarılı bir sezon geçiren futbol şubesinin hakikatten hedefi buydu. Ama maddi yönden Başkan ve Futbol Şube Başkanı Gökhan abi arasında 3 milyon krizi başladı. Futbol şubesinin yeni sezon bütçesi polemiği, o dedikodu bu dedikodu. O senin için bunu dedi. Yok o grup tehlikeli, yok bunlar bu parayı veremezler. Yok yalan konuşuluyor. Sizin anlayacağınız tomarla ıvırrr zıvırrr muhabbet, şu an kulübü bu hale getirdi.

Arkadaşlar holding bu sene Basketbol bütçesini 15 milyon olarak açıkladı. Belediye Başkanımız futbol takımımızın tüm yükünü çekmeyi kabul etti. Bu yolda başkan ve yönetim olarak elbette sizlerde para bulacaksınız. Gelin bu birliği beraberliği bozmayın. İstifa eden başta Gökhan Şensan ve diğer yönetimdeki arkadaşlar gelin görevinizin başına. Ufacık olayları büyütmeye gerek yok. Biz kocaman bir aileyiz. Kol kırılır yen içinde kalır, uzun yıllar sonra ilk defa holding, belediye ve yönetim üçgeni birleşti. Aranızda ciddi bir husumet yok. Geçmişi bırakıp kulübümüzün geleceği uğruna tek yumruk olun. Allah izin verirse bu senenin sonu futbolda ve basketbolda çok güzel olacak. Tersini düşünmek bile istemiyoruz,” Futbol Takımımızı Belediye Başkanımız, Basketbol Takımımızı Yaşar Grubu” destekleyecek. Bu kırgınlık İnşallah pazartesi günü bitecek. Yaşar Holding Ailesi, Belediye Başkanımıza ziyarete gidecek. O gün holdingimizin büyüklerini de göreve çağırıyoruz. Nasıl ülke çapındaki kriz zamanı Karşıyaka taraftarı Yaşar ailesine sahip çıktıysa çıkarsız menfaatsiz. Bizlerde aynı hassasiyeti cani gönülden kendilerinden bekliyoruz...

Biz bize yeteriz. Hemde Allah’ına kadar..."