Bayanlar Güne Sporla Başlıyor!..

Her yaşta sporu teşvik etmek ve vatandaşları fiziksel aktivitelere yönlendirmek için çalışmalar yürüten Karşıyaka Belediyesi, sabah sporu etkinliklerinde yeni sezonu açtı. Hafta içi her sabah yoga, zumba ve pilates gibi ücretsiz etkinlikler Karşıyakalıları bekliyor.

6 NOKTADA ETKİNLİK

Karşıyaka Belediyesi, büyük ilgi gören ücretsiz sabah sporu etkinliklerini bu sezon da sürdürüyor. Talep üzerine yeni dönemde aktivite noktalarını yaygınlaştıran Belediye; Bostanlı Rekreasyon Alanı, Muharrem Candaş Spor Salonu, 1912 Zühtü Işıl Spor Salonu, Zübeyde Hanım Parkı, Tersane Kafe yanı ve Nazım Hikmet Parkı’nda Karşıyakalıları sporla buluşturdu.

HEM SPOR HEM EĞLENCE

Her gün farklı etkinliklerin gerçekleştiği programda, sabah sporunun yanı sıra yoga, gyrokinesis, pilates ve zumba dersleri de yer aldı. Güne sağlıklı ve zinde başlamak isteyen Karşıyakalılar, sporun yanı sıra eğlenme ve sosyalleşme fırsatı da buldu. Sezonun ilk gününden itibaren alanları dolduran sporseverler, sunulan hizmet için Karşıyaka Belediyesi’ne ve Başkan Hüseyin Mutlu Akpınar’a teşekkür etti.

HEDEF BİLİNÇLİ SPOR

Daha fazla insanın, bilinçli şekilde spor yapmasını sağlamak için çalıştıklarını belirten Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar “Bu sezon daha fazla branşla ve daha fazla noktada vatandaşlarımıza spor imkanı sunuyoruz. Uzman eğitmenler eşliğinde gerçekleşen etkinliklerimiz ücretsiz ve yaş sınırı yok. Sağlığı uygun olan, güne zinde şekilde başlamak isteyen herkesi bekliyoruz” dedi.

ETKİNLİK PROGRAMI:

BOSTANLI REKREASYON ALANI:

Pazartesi 09.00 Sabah Sporu

Salı 09.00 Pilates

Çarşamba 09.00 Zumba

Perşembe 09.00 Sabah Sporu

Cuma 09.00 Yoga

MUHARREM CANDAŞ SPOR SALONU:

Pazartesi 09.00 Sabah Sporu

Salı 10.00 Yoga

Çarşamba 09.00 Pilates

Perşembe 09.00 Gyrokinesis

Cuma 09.00 Zumba

TERSANE KAFE YANI:

Pazartesi, Salı, Perşembe 09.00 Sabah Sporu

ZÜBEYDE HANIM PARKI:

Pazartesi, Salı, Perşembe 10.30 Sabah Sporu

NAZIM HİKMET PARKI:

Salı, Çarşamba, Cuma 09.00 Sabah Sporu

1912 ZÜHTÜ IŞIL SPOR SALONU

Pazartesi, Salı, Perşembe 09.00 Sabah Sporu