Bu Fotoğraf Çok Şey İfade Ediyor!..

Karşıyaka grubun lideri Kırşehir Belediye’yi 51. dakikada Hakan ve 83. dakikada Doğukan’ın attığı gollerle mağlup ederek puanını 30’a çıkardı… Bu galibiyetle yeşil-kırmızılı takım rahat bir nefes alırken, rakip Kırşehir 42 puanda kaldı.

Sezonun ikinci yarısında kendi evinde galibiyetle ilk kez tanışan Kaf Sin Kaf, lider karşısında aldığı üç puanı taraftarıyla kutladı.

Karşılaşmayı Pınar Karşıyaka Basketbol takımı ile sözleşme imzalayan Alman Antrenör Dirk Bauermann ve CHP Karşıyaka Belediye Başkan Adayı Cemil Tugay da izledi.

Maç öncesi Kırşehirli futbolcular, Karşıyaka taraftarlarına çiçek verirken rakip taraftarlar da yeşil-kırmızılı takımı tribüne çağırıp alkışladı.

Karşıyakalı taraftarlar, vefatının 2. yılında kulübün sembol isimlerinden Tahir Türetken'i  unutmadı  "Şampiyonlukta etken Tahir Türetken" tezahüratı yaptı.

Karşılaşmanın sonunda, taraftarlar,  futbolcular ve teknik heyet büyük çoşku yaşarken, Karşıyaka'nın lider Kırşehir'den aldığı üç puanla Play-Off'a bir adım daha yaklaştı...