Fair Play Sergisi Görücüye Çıktı!..

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) 11.Uluslararası Fair Play Karikatür Yarışması’nın ardından ikinci sergi 26 Şubat 2018 günü TMOK Yönetim Kurulu Üyesi Avni Erboy, Karşıyaka Belediye Meclis Üyesi Ahmet Diker,  Belediyespor Müdürü Gürcan Aşkın ve Sosyal İşler Müdürü Zafer Çalışkan’ın katılımıyla Karşıyaka Belediyesi Sergi Salonunda açıldı.

Daha önce Evrensel Çocuk Müzesi’nde açılan ve 41 ülkeden 473 eserin en iyilerinin yer aldığı sergi sanatseverlerden büyük ilgi görmüştü.

Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar; " Yaşamımızın her alanında oluşturmamız gereken "Fair Play" atmosferi, yalnızca bugünümüzü değil ülkenin geleceğini de belirleyecektir. Karşıyaka çok değerli niteliklerinin yanında aynı zamanda bir "spor kenti" dir. Fair Play Karikatür Yarışması düzenlemek bize mutluluk veriyor. Böyle bir çalışmanın içinde yer almanın onuru içindeyiz. Başta derece alanları ve tüm katılımcıları kutluyorum." dedi.

En iyi Fair Play Karikatürlerinin yer aldığı sergi 26 Şubat 4 Mart tarihleri arasında Karşıyaka Belediyesi giriş katında yer alan Sergi Salonu’nda ziyaret edilebilecek.