Foça Belediyespor Hedefe Kilitlendi!..

İzmir Süper Amatör Lig ekiplerinden Foça Belediyespor, 2018/2019 Futbol Sezonu hazırlıklarına, başladı. 
Bağarası 80. Yıl Sahası’nda, yapılan çalışmalarda; dayanıklılık, anaerobik eşik koşusu, anatomik adaptasyon, kuvvet çalışması ve eklem hareket genişliği arttırıcı antrenmanlar uygulanıyor…
Yeni sezondaki hedeflerinin ilk üç’te yer almak olduğunu belirten Foça Belediyespor Antrenörü Güven Beyit; ‘‘Yönetimin kurulumuzun çabalarıyla iyi bir takım oluşturduk. Bundan sonra da aramıza katılan futbolcular olacak. Altyapımızdan bazı futbolcularımızı da, A takımımıza dâhil edeceğiz. Bu yolculuğumuzda, bizleri destekleyerek yüreklendiren Belediye Başkanımız ve ayni zamanda Kulübümüzün Başkanı Sayın Gökhan Demirağ’a, 2. Başkanımız Birtan İskit’e ve yönetim kurulu üyelerine çok teşekkür ediyorum… Onların desteğiyle el ele vererek, Foça Belediyespor’u layık olduğu yerlere getireceğiz’’dedi.

Foça Belediyespor, Eylül ayı sonunda başlayacak resmi maçlara kadar; 25 Ağustos Cumartesi günü Deniz Spor, 1 Eylül Cumartesi günü Balçova Belediye Termal Spor, 8 Eylül Cumartesi günü Bayındır Spor ve 13 Eylül Perşembe günü Güraltay Spor ile hazırlık maçları yapacak. Maçlar değişiklik olmadığı takdirde, Foça Belediyesi Nihat Hüsenay Stadı’nda, saat 17.00’de başlayacak.