Hakan Akyıldız, Aman Karım Duymasın!..

Dokuz Eylül Üniversitesi Rehabilitasyon Merkezi yararına bir araya gelen Karşıyaka Yalı Kulübü İle Bayraklı Smyrna Lions Kulübü üyeleri, "Aman Karım Duymasın" adlı komedi oyununu sahneleyecek.

Ege, Akdeniz Lions Dernekleri Federasyonu çatısı altında oluşturulan 118 R Lions  Tiyatro Topluluğu, çalışmalarına Bayraklı Smyrna Lions Kulübü geçen dönem Başkanı Seyhan Kuralı önderliğinde 8 ay öncesinden başladı.

Eğitim, reklam, gayrimenkul gibi birçok farklı mesleklerde alanlarında yönetici konumunda olan lionlar, "Aman Karım Duymasın" adlı komediyi 24- 25 Eylül 2018 tarihlerinde Fuar İzmir Sanat Merkezi'nde iki gün üst üste oyun oynayacak. Oyunun yazarı Michael Cooney. Çevirisini Haldun Dormen'in yaptığı oyunun yönetmenliğini ise Vedat Murat Güzel yapıyor.

Tiyatro deneyimi için heyecanla çalıştıklarını belirten Karşıyaka Yalı Lions Kulübü Başkanı Hakan Akyıldız, "Lions Kulüpleri olarak her yıl konserler düzenleyip, tiyatro gösterileri gerçekleştirerek elde ettiğimiz gelirle çeşitli yerlere bağışlarda bulunuyoruz. Ancak bu kez kendimiz sahneye çıkmaya hazırlanıyoruz. Her biri alanında aktif çalışan lionlar olarak akşamları bir araya gelip rollerimize çalışıyoruz. Hepimiz çok heyecanlıyız. Amatör ruhla profesyonelce gösteriler hazırlıyoruz. Şimdiden yoğun ilgi görmeye başladı. Tiyatroyu seven herkesi oyunumuzu izlemeye bekliyoruz" dedi.