İLK CEPHEDEN ZAFERLE DÖNDÜK!..

Karşıyaka Spor Kulübünün ateşten gömleğini  en kritik zamanda sırtına bir kez daha geçiren Başkanı Fatih Diniz, Ahmet DİKER'e  gündeme dair çarpıcı ve çok önemli açıklamalarda bulundu...

Futbol anlamında çok zorlu  ve kritik günlerden geçiyoruz diyerek  sözlerine başlayan  Başkan Fatih Diniz,  "Ligde oynayacağımız her maçımızı final niteliğinde oynamak zorundayız... Zor günlerimizi atlatmak için başlattığımız 'Kurtuluş Savaşımızın' ilk cephesinden  zaferle döndük... Samsun'da ateşlenen kurtuluş meşalesi  sezon sonuna kadar yanmaya devam edecektir...  Taraftarlarımızı, camiamızı kendisini Yeşil-Kırmızılı renklerin sevdalısı gören bütün Karşıyakalıları bu kutsal mücadelemizde  yanımızda görmek en büyük arzum...   Bizler  el ele, omuz omuza verirsek  her türlü zorluğun üstesinden geliriz...

Pazartesi akşamı Boluspor'la hayati değeri çok yüksek bir maç  oynayacağız...  Bu maçtan alacağımız galibiyet çıkışımız başlangıcı olacaktır... Taraftar  baskısının ve desteğinin yoğun olabilmesi için maçımızın Buca Arena'da oynanması için yoğun çaba sarf ediyoruz" dedi.

"BASKETBOLDA AVRUPA TAKIMIYIZ!.."

Basketboldaki  4-5 yıldaki istikrarlı gidişin Pınar Karşıyaka'nın artık bir Avrupa takımı olduğunun göstergesi olduğunu vurgulayan Başkan Fatih Diniz,"Son yıllardaki istikrarlı giden Pınar Holding sponsorluğunda doğru yönetim organizasyonları, taraftarın her geçen gün aratarak büyüyen ilgisi, kombine ve reklam alanlarının satışlarının devamlılığı, doğru bütçelerin oluşturulması, başarılı bir Avrupa takımının kurulmasına sebep olmuştur...  Bu başarılı yolculuğumuzda Hocamız Ufuk Sarıca ve teknik heyetinin katkısı çok büyüktür"

HER ESNAFTAN AYDA YÜZ LİRA!.."

Kulübün her zamanki gibi en büyük derdinin ekonomik sıkıntı olduğunu belirten Başkan Diniz "Bu konuda Karşıyakalıyım, Kaf Sin Kaf'lıyım diyen herkesi kulübümüze destek olmaya davet ediyorum...   Gelirini  Karşıyaka'dan sağlayan 10 bin esnafımızın en az 3 bini kulübümüze ayda sadece 100.-TL katkı koysa, KSK'mizin daha sağlıklı bir şekilde yürüyebilmesi için ciddi bir destek vermiş olurlar...  Bu konuda 'Karşıyakalı İş Adamları Derneklerinin' katkılarıyla bir kampanya başlatmak için çalışmalarımızda son aşamaya gelmiş bulunuyoruz " diyerek sözlerini noktaladı.

    AHMET DİKER

KORDELYA HABER