Kahraman Bakkal Karşıyaka'da!..

Seferihisar Belediye Tiyatrosu SAFTİT, Usta tiyatrocu Ferhan Şensoy’un yazdığı, “Kahraman Bakkal Süpermarkete Karşı” isimli oyunla Karşıyaka’da sahneye çıkıyor. Karşıyaka Yalı Lions Kulübü ile İzmir Tarihi Kemeraltı Lions Kulübü organizasyonu ile gerçekleştirilecek oyun halka açık, davetiyeli olacak.

Karşıyaka Belediyesi Deniz Baykal Kültür Merkezi sahnesinde 10 Nisan 2018 Salı günü saat 20.30’da oynayacak oyunun yönetmenliğini Vedat Murat Güzel yapıyor. İki perdelik komedi oyun, tiyatroseverleri hem düşündürecek hem de güldürecek.

Sanata ve sanatçıya her zaman sahip çıktıklarını dile getiren Karşıyaka Yalı Lions Kulübü Başkanı Hakan Akyıldız, “ Farklı sosyal projeler ile insana dokunan etkinlikler gerçekleştiriyoruz. Kültür sanat etkinlikleri de Lions camiası olarak en önem verdiğimiz etkinliklerden. Davetiyeli girişin olacağı etkinliğimize katılmak isteyen herkesi bekliyoruz. Gönüllü destekçilerimiz sayesinde etkinliğimiz gelirini de ihtiyaç sahiplerine yardım olarak dağıtacağız. Bizlere destek olan Seferihisar Belediye Başkanımız Sayın Tunç Soyer ile Karşıyaka Belediye Başkanımız Hüseyin Mutlu Akpınar’a teşekkür ediyorum” dedi.

Davetiye için tel: 05325582261