Kapshon'un Yeni Mağazası Açıldı!..

Tekstil Mühendisi Hakan Solak’ın Karşıyaka merkezli bir marka yaratma düşüncesiyle kurduğu Kapshon'un beşinci mağazası Mavişehir Egepark'ta açıldı...

Hakan Solak, açılış töreninde yaptığı kouşmada; “ Kapshon'u çanta ve ayakkabı satışı konusunda markalaştırarak Türkiye'de Karşıyakalı bir marka olarak anılmasını istiyorum. Ben, Karşıyakalıyım. Tüm hayatım Karşıyaka'da geçti. Karşıyaka'dan doğan ulusal bir marka yaratmak hayalim vardı ve bunu Kapshon ile gerçekleştirmeyi diliyorum. En büyük hedefim Kapshon'u tüm Türkiye’de yaygın hale getirip her ilde en az bir veya iki mağaza daha açmak " dedi.

Kapshon'un açılışına “Karşıyaka Kaymakamı Ali Rıza Çalışır, Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, Karşıyaka Cumhuriyet Başsavcısı Kazım Arapoğlu, Karşıyaka Emniyet Müdürü Kaan Coşkun, Karşıyaka İlçe Jandarma Komutanı Ahmet Karaman, Karşıyaka Belediyesi önceki dönem başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar,  Belediye Meclis Üyeleri, İzemder ve 3A Medya Grubu Başkanı Rıdvan Akgün, Kasiad Başkanı Süleyman Özsakallı, Besiad Başkanı Emre İpek, İzid Başkanı. Feyyaz Sungur ve Hakan Solak’ın” yakınları katıldı.