Karşıyaka Belediyespor'dan Yeni Yıla Merhaba!..

Karşıyaka Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü ve Spor İşleri Müdürlüğü çalışanlarının ve eğitmenlerinin bir araya gelerek kutladığı yeni yıl partisinde coşkulu saatler yaşandı…

Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu'nda bir araya gelen kulüp emekçileri yoğun geçen yılın ardından düzenlenen partide hem eğlendi hem stres attı. 

Karşıyaka Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Başkanı ve Karşıyaka Belediye Başkan Yardımcısı Murat Özel; " 2017’de branş sayımızı 20'ye yükselttik, bir çok projeye imza atarken, sayısız başarılara imza attık… Ulusal ve uluslararası yarışmalarda Karşıyaka’mıza madalyalar kazandırdık. Farkımızı spor camiasına hissettirmenin onurunu yaşadık… Bu büyük başarıların mimarı olan siz eğitmenlerimize, çalışanlarımıza 2018'in sağlık, mutluluk, huzur ve başarı getirmesini diliyorum… Yeni yılda hep birlikte daha büyük başarılara imza atacağız " dedi.

Kulüp Saymanı ve Karşıyaka Belediyesi Meclis Üyesi Ahmet Diker; "  Her yeni yıl, yeni umutlar, yeni başlangıçlar demektir. Belediyemiz ’de sportif olarak ne kadar başarılı olursak o kadar çok ses getirme şansımız olur… Bizleri bu yolculukta destekleyen her zaman yanımızda olan Belediye Başkanımız Hüseyin Mutlu Akpınar’a çok teşekkür ediyorum… Kulübümüzün başarısı sizlerin özveriyle çalışması sayesinde gerçekleşti. Bu yıl hep birlikte el ele vererek hedeflerimize ulaştık ve değer yarattık. Özverili çalışmalarınızdan dolayı sizlere de çok teşekkür ediyor, mutlu bir yıl diliyorum” dedi.