Karşıyaka'ya Geri Dönmenin Mutluluğunu Yaşıyorum!..

Pınar Karşıyaka ile anlaşan Basketbol Milli Takımın baş antrenörü Ufuk Sarıca “Kaf Sin Kaf” camiasına önemli bir mesaj gönderdi…

İşte o mesaj:

"İki gündür Karşıyakalılardan binlerce tebrik mesajı aldım. Sevildiğimi biliyordum ama bu kadarını tahmin edemezdim. Sonuçta semtime geri dönmenin mutluluğunu hissediyorum.

Karşıyaka’da yarım kalan hikayemiz yok, birlikte çok büyük başarılara ulaştık. Şimdi yeni bir hikayeyi yine birlikte yazacağız.

Son 3 yılda play off oynamamasından dolayı başarıya aç bir camia var. Ölü toprağını üzerimizden atıp yeniden başarılar peşinde koşacağız.
İlk yılı toparlanma süreci olarak görüyoruz ama bunun içinde play off’lara mümkün olan en iyi yerden katılmak mutlaka olacak. Projeyi geliştirerek sürdürecek ve her yıl üzerine koyarak ilerleyeceğiz. Yeni oluşum içinde sabretmemiz gereken bir sürece ihtiyacımız var.

Ligdeki iki büyük bütçeye yetişmek mümkün değil ama başarıyı salt bütçe işi olarak da görmemek gerekir. Şundan eminim ki Karşıyaka camiası kenetlendiğinde arkasından büyük başarılar gelir.
İyi bir Pınar Karşıyaka lige renk katar ve Türk Basketboluna önemli katkılar yapar.

Olağanüstü taraftarımız bizim için itici güç olacak. Salonumuzda eskiden olduğu gibi boş yer kalmayacağından da eminim. Karşıyaka’nın savaşçı ruhunu yeniden ortaya çıkaracağız"