Kent A.Ş.'den Önemli Açıklama!..

İşte o açıklama:

"Son zamanlarda internet basınında Kent AŞ bünyesinde hizmet aldığımız danışmanların ücretleri, yeterlilikleri ve çalışma saatleri hakkında yanlış ve yanıltıcı bilgi paylaşımı yapılmaktadır.
Şirketimizin hangi konuda daha fazla bilgi ve yol göstermeye ihtiyacı olduğu göreve geldikten kısa süre sonra anlaşılmış ve finans-muhasebe, proje -yatırım ve gastronomi olarak 3 ana konuda Yönetim Kurulu Başkanına direkt bağlı çalışmak üzere 3 danışman ile sözleşme imzalanmıştır.
Bu üç danışmanımız konularında uzman ve tecrübeli kişilerden, makul ücretler karşılığında ve şirketimize bizim ödediğimiz ücretlerden çok daha fazla katkısı olan kişilerden seçilmişlerdir.
Finans –Muhasebe alanında 38 yıllık tecrübesi ile halen Karşıyaka ‘da Mali müşavirlik yapan duayen bir arkadaşımız ile çalışılmakta ve kendisi en az 3 gün şirketimize gelmektedir.
Proje -Yatırım danışmanımız 27 yıllık iş deneyimi olan, İTÜ İnşaat Mühendisliği mezunu İnşaat Yüksek Mühendisi olup hafta da 5 gün, her gün sekiz saat fiili olarak şirketimizde bulunmaktadır.
Hizmet sektörü - Gastronomi danışmanımız ise; Hacettepe Üniversitesi ve ODTÜ de eğitim görmüş, ekoloji ve tarımsal üretim hakkında yurt içi yurt dışı eğitimlere katılmış, tarladan sofraya bir çok üründe bilfiil üretiminde bulunmuş, zeytin, zeytinyağı, ve şarap üretimlerinde bulunmuş hizmet sektörü ve gastronomi alanlarında 20 yıllık iş deneyimi olan bir kişidir. Bu danışmanımız da her hafta en az 2-3 gününü şirketimizde geçirmektedir.
Bazı yazılı veya görsel medyada iddia edildiği gibi bankamatik memurluğu yada siyasi bir atamanın olduğu , gerçek dışı ve mesnetsiz bir iftiradan başka bir şey değildir.
Neyin amaçlandığını çok da anlamadığımız bu kararlama faaliyetleri, özveri ile çalışan arkadaşlarımızı olumsuz etkilemekte, gerçek dışı, şeref, haysiyet ve kişilik haklarını ihlal eden bu tür sözde haberleri dava edeceğimizi kamunun dikkatine sunarız."

KENT AŞ YÖNETİM KURULU