Kupa Mali Hizmetler Müdürlüğünün!..

Belediye çalışanlarına spora teşvik etmek, sportif etkinliklere özendirmek ve dostlukları güçlendirmek amacıyla düzenlenen voleybol turnuvası eğlenceli dakikalara sahne oldu...

Bu yıl 3. kez düzenlenen ve 24 Nisan’da başlayan "Personel Voleybol Turnuvası" final maçıyla son buldu. 
Çift devreli lig usulü yapılan ve beş müdürlüğün katılımıyla gerçekleşen turnuvada maçlar Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu'nda oynandı.
Hakemliğini Demir Eryaşarı'ın yaptığı maçlar sonunda şampiyonluk kupasını Mali Hizmetler Müdürlüğü kaldırırken, 2'nci Spor İşleri Müdürlüğü, 3'ncü ise Destek Hizmetler Müdürlüğü oldu. Turnuvanın sonunda dereceye giren takımlara kupa, katılımcılara ise anı madalyası takdim edildi.

Ödül Töreni’ne katılan Karşıyaka Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Başkanı ve Belediye Başkan Yardımcısı Murat Özel;” Çalışanlarımızın moral ve motivasyonlarını güçlü tutmak, spor yapmalarını sağlamak için yıl içerisinde farklı turnuvalar düzenliyoruz. Her alanda her dalda sporu desteklemeye devam edeceğiz, turnuvaya katılan tüm çalışma arkadaşlarıma ve bizlere her zaman destek olan Belediye Başkanımız Hüseyin Mutlu Akpınar’a teşekkür ediyorum” dedi.