Oylar Delibaş Necdet'in Torununa!..

Karşıyaka’nın efsanelerinden Delibaş Necdet’in torunu, Süreyya Mehmet Aygün’ün biricik kızı Özce Aygün, "Missmrmodelofturkey" yarışmasında Karşıyaka’yı temsil ediyor…

Daha önce podyum deneyimi yaşamamış model adaylarını eğitimden geçirerek sektöre kazandırmak hedefiyle, Rönesans Model Ajansı tarafından organize edilen yarışmaya Karşıyaka’dan katılan Özce Aygün 15 numara ile katılıyor…

Süreyya Mehmet Aygün ; “Özce, saf kan Karşıyakalı, herkesin kabul ettiği gibi Karşıyakalı kızların güzelliği dillere destandır. Yarışmaya 3350 yarışmacı kız katıldı, Özce finale kalan 16 yarışmacı arasına adını yazdırdı…  Yarışmaya 15 numara ile katılan kızım Karşıyakalıları temsil ediyor. Karşıyakalıların ve Kaf Sin Kaf’lıların oylarıyla Özce’ye destek vereceğini umuyorum” dedi.

Oy verme işlemin 4 Eylül 2018’de sona erecek olan yarışmanın finali 5 Eylül’de İstanbul Crowne Plaza’da yapılacak ve Number One Turk Tv’dan canlı olarak yayınlanacak.

Özce’ye oy vermek için, “http://www.missmrmodelofturkey.com/aday-oylama.html”’ya giriş yapılacak 15 numara ”Özce Aygün” tıklanacak ve oy kullanılacak.