Şamdan Plus'ın Açılışı Yapıldı!..

İzmir Ticaret Odası Meclis Üyesi Adnan Koç, Şamdan Plus'ı yeni konseptiyle İnciraltı'na taşıdı...

İzmir Ticaret Odası Meclis üyesi İşadamı Adnan Koç tarafından 1996 yılında Kordon'da kurulan ve İzmir eğlence ve lezzet hayatının nabzını tutan 'Şamdan' artık 'Şamdan Plus' ismiyle İnciraltı'nda lezzet ve eğlence tutkunlarına hizmet verecek.

Geçtiğimiz günlerde açılışı yapılan 'Şamdan Plus’ın' açılışana İzmir iş dünyasının önemli simaları katıldı. İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Özgener, İzmir Ticaret Odası Meclis Başkanı Selami Özpoyraz, Akın Kazançoğlu, Mustafa Çanakçı, Ticaret Odası Yönetim Kurulu üyeleri, İyi Parti İzmir İl başkanı Hüsmen Kırkpınar, MHP İl Başkan Yardımcısı Adil Özyiğit'in yanı sıra AK Parti ve CHP temsilcileri de açılıştaki yerini aldı.

Şamdan tesislerinin sahibi Adnan Koç,“Menülerimiz her zaman olduğu gibi zengin, soğuk meze, deniz ürünlerinden mezeler, balık çeşitleri, kahvaltı ve fasıl müziğinin yanı sıra sürpriz isimler yeni mekanımızda sahne alacak. Yaz sezonu ile birlikte kır düğünleri de başlayacak. İzmir'e ferah otopark sorunu olmayan, nitelikli ve iş yemeklerine kadar her türlü hizmeti sunmaktan mutluyuz” dedi.