Şampiyonlardan Süper Başlangıç!..

Türkiye Hentbol Federasyonu Erkek Yıldızlar Ligi’nde mücadele eden Karşıyaka Belediyesi Spor Kulübü, ilk etabı 4 maçta 4 galibiyetle tamamladı. Geçen sezon şampiyonluk ipini göğüsleyen takım, yeni dönemde de ligin en iddialı ekibi oldu.

MUHTEŞEM BAŞLANGIÇ

Türkiye Hentbol Federasyonu tarafından düzenlenen Hentbol Erkek Yıldızlar Ligi 1. Etap müsabakaları, geçtiğimiz hafta Ankara'da yapıldı… Maçlar sonunda Karşıyaka Belediyespor, 8 puanla etabı ilk sırada tamamladı. Karşıyaka Belediyespor; Gümüşhane Belediyesporu 43-18, İzmir Büyükşehir Belediyesporu  51-15, Köyceğiz Belediyesporu50-15, Tokat Gençlik Sporu da 47-17'lik skorlarla yendi… Ligin ikinci etabı önümüzdeki Ocak ayında, üçüncü etabı ise Mayıs ayında gerçekleşecek.

KARŞIYAKA’NIN YILDIZLARI

Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar “Karşıyaka’da sporun her branşını destekliyor, yetenekli gençlerimize başarılı olma imkanı sunuyoruz. Hentbol da çok önem verdiğimiz ve en başarılı olduğumuz branşlardan bir tanesi. Karşıyaka Belediyesporlu gençlerimizi galibiyetleri için kutluyor, bu yıl da şampiyonluk kupasını kazanacaklarına inanıyorum. Karşıyaka’nın yıldızlarını gururla izlemeye ve daima yanlarında olmaya devam edeceğiz” dedi.