Şimdi Sıra Sende İzmir!..

Son yıllarda yaşadığı maddi zorluklar yüzünden transfer yasakları olan, alt yapısından yetişen oyuncularıyla mücadele eden Karşıyaka, 9 yıl aranın ardından 3. Lig'de Play-Off oynama hakkı kazandı. Yarın Atatürk Stadı'nda Van BŞB'yi konuk edecek olan yeşil-kırmızılı taraftarlar kritik maçları öncesi tüm İzmir'e destek çağrısı yaptı.

DESTEK OLUN

Karşıyaka Taraftar Derneği ve Çarşı Grubu yaptığı açıklamada, "Karşıyaka, transfer yasağına rağmen altyapıdan yetiştirdiği gençleriyle şampiyonluğa koşuyor. Zafere giden bu yolda şehrin bütün dinamiklerinden desteklerini bekliyor.
Gelin bilet kampanyamıza katılın, 3. Lig'de taraftar rekorunu kırıp, Atatürk Stadı'nı hep birlikte dolduralım. Adımızı finale yazdıralım" dedi. Kentin tüm dinamiklerini göreve çağıran taraftarlar, "İTO Başkanı Mahmut Özgener, EBSO Başkanı Ender Yorgancılar, Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Selim Yaşar, büyükşehir ve ilçe belediyeler, taraftarın vekili Kerem Ali Sürekli ve bütün İzmir Milletvekilleri ve işadamları. Eski başkanlarımız ve eski yöneticilerimiz. Sizden ricamız, milli mücadele yıllarında, istiklal madalyalı Kurtuluş Savaşı gazilerinin kurduğu, armasına Atatürk tarafından Ay-yıldız verilen, bir başkaldırı simgesi olan KSK'nin onuruyla eski günlerine dönmesi için bilet kampanyasına destek olmanız. Şampiyonluk yakın, biletleri alın" ifadelerine yer verildi.

GOL SİLAHI HAKAN KUŞ

KSK'de sezon boyunca attığı 12 golle takımının en skorer oyuncusu olan Hakan Kuş, Play-Off maçlarında da Kaf- Kaf'ın en önemli gol silahı olacak. Ligde son hafta Elaziz önünde takımının ilk golünü atan forvet oyuncusu, yarın Van maçında da fileleri havalandırmak istiyor. Takım halinde kenetlendiklerini belirten Hakan, "Bu armanın değerini çok iyi biliyoruz. Üst lige çıkmak için terimizin son damlasına kadar savaşacağız" dedi.