Spor Life, Roll Life ve Asklepion Life Dergileri'ni yayınlayan Popüler Yayın Grubu yaz toplantısını Seyrek geçmiş dönem belediye başkanı, gazeteci Nurgül Uçar Aktuğ'un davetlisi olarak Foça Leon Otel'de gerçekleştirdi…

Davetliler, toplantı sonrası düzenlenen yemekte eğlenerek geceyi sonlandırdı...

Foça Leon Otelindeki buluşma ve eğlence gecesi ile ilgili Esat Erçetingöz’ün sosyal medya üzerinden bir açıklama yaptı…

İşte o açıklama:

“Popüler Yayın Grubu'na bağlı Roll Life. Spor Life.ve Asklepion Life Dergileri'nin aralarında ben Esat Erçetingöz'ün de bulunduğu yazar kadrosu 8. kez Foça Leon Otel'de buluştu.
Mustafa Yıldız, Burcu Tuna, Vasıf Çağlar Emiroğlu, İbrahim Devecioğlu, Janine Suluden, Umut Keçeci, Seval Deniz Karahaliloğlu, Ahmet Barış Kural, Atilla Özgen, Bektaş Türk, Okan Yüksel, Esat Erçetingöz, Alı Kıray, Şaban Acarbay, Bahri Vreskala, İnci Erkin, Aynur Nur, Berna Vatansever, Erkan Sevinç, Zeki Hozer, Muzaffer Ayhan Kara ve Gamze Gürel'den oluşan dev kadro, dün akşam Foça Leon Otel'de eski Seyrek Belediye Başkanı gazeteci dostumuz Nurgül Uçar tarafından ağırlandı…
Foça'nın muhteşem günbatımı eşliğinde eşliğinde yemekler yendi, anılar paylaşıldı, Okan Yüksel'in Nazım Hikmet şiirleri bir kez daha kulaklarımızda çınladı. 
Yayın Grubu Başkanı Erkan Sevinç Okan Yüksel ve Dr. Zeki Hozer'e başarı plaketi sundu...
Gece Nasıl geçti anlamadık bile. Sahil boyunca mehtabın eşlik ettiği dönüş yolunda dostlardan ayrılmak zordu. Geriye Oteli işleten meslektaşımız Nurgül Uçar'ın sımsıcak dostluğunu bırakarak ve en kısa zamanda tekrar buluşma sözü vererek vedalaştık” dedi.